Земельна реформа – це нові можливості для бюджетів громад!

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час зустрічі з фермером Олександром Чубенком та підприємцями із с. Степанівка Перша Мелітопольського району.

Мета земельної реформи — передати до громад землю державної форми власності та створити потужну фінансову основу місцевого самоврядування, — наголосив очільник області.

Гості розповіли керівнику регіону про проблемні питання території, серед яких — перебої з водою та швидкий розвиток індустрії відпочинку, що останнім часом зросла в 11 разів.

Олександр Старух нагадав, що можливості для створення сучасної інфраструктури громадам дає участь у програмі Президента України «Велике будівництво». Це шанс побудувати сучасні артезіанські свердловини та залучити у новому сезоні ще більше туристів з різних куточків України.

Ще одним джерелом наповнення сільського бюджету має стати консервний завод із переробки бичка, який планують запустити місцеві підприємці. Це – 20 нових робочих місць та нові перспективи розвитку багатого приазовського краю.

Джерело: Запорізька ОДА