У Запорізькій області триває реорганізація райдержадміністрацій

Сьогодня, 20 січня, під головуванням керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїди Бойко відбулася онлайн нарада з питань реорганізації та утворення п’яти районних державних адміністрацій.

Участь у нараді взяли голови та керівники апаратів райдержадміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, начальники відділів та секторів апарату ОДА, представники Державної казначейської служби у Запорізькій області.

На порядку денному наради — юридичні, кадрові, організаційні, фінансові, майнові та інші аспекти припинення повноважень адміністрацій районів Запорізької області, що ліквідовані, передача їх прав та зобов’язань новоутвореним райдержадміністраціям.

За результатами наради було прийнято рішення про продовження проведення подібних онлайн заходів, де буде обговорюватися поточна робота з реорганізації та визначатися шляхи розв’язання можливих проблемних питань.

Нагадаємо, що у Запорізькій області ліквідовано 20 та створено 5 районів. Це Бердянський, Василівський, Запорізький, Мелітопольський та Пологівський. Наразі утворено комісії з реорганізації адміністрацій ліквідованих районів.

Джерело: Запорізька ОДА