МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЩОРІЧНО ОТРИМУВАТИМУТЬ 2,37 МЛН ГРН ВІД ПРОДАЖУ ПРАВ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

Упродовж 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області реалізувало на земельних торгах права оренди на 64 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що розташовані за межами населених пунктів.

Землі загальною площею 1,52 тис. га передані в оренду на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства.

Стартова ціна оренди земельних ділянок становила 1,01 млн грн. Під час проведення торгів вартість зросла більше ніж у два рази – до 2,37 млн грн. Ці кошти орендарі сплачуватимуть до місцевих бюджетів щороку впродовж всього терміну дії договорів оренди на земельні ділянки.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, за результатами аукціонів найвищі показники річної орендної плати у відсотках від нормативної грошової оцінки земельної ділянки зафіксовано по Токмацькому (148,6%) та Пологівському (110,84%) районах Запорізької області.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

Джерело: Запорізька ОДА