ДОПОМОГА МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ – ОДИН ІЗ ПРІОРИТЕТІВ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час зустрічі з міським головою м. Приморськ Олександром Кошелевичем та депутатами міської ради Сергієм Візірським, Олександром Гороховим і Олександром Фаненком.

Керівник регіону розповів про плани своєї роботи, в тому числі, щодо методичної підтримки ОТГ. Приморці, в свою чергу, поділились наболілими проблемами та дізнались про можливості участі у програмі Президента України «Велике будівництво».

Візитівка будь-якого курорту – це новенькі дороги та хороша вода. На жаль, із цим у Приморську поки що значні труднощі. Також потребують реконструкції стадіон і центральний будинок культури, а мальовничі та багатонаціональні села Азовського узбережжя –  чудове місце для зеленого туризму та сімейного відпочинку.

Голова ОДА запропонував представникам громади протягом найближчих 20-ти днів визначитись з пріоритетами та скласти стратегічне бачення розвитку території на найближчі 5 років.

«Не можна швидко вирішити всі проблеми. Але потрібно виділити головне і другорядне, сконцентрувавшись на перспективних напрямках. Впевнений, що за умови реалістичного бачення розвитку курортного краю, спільно нам вдасться сформувати результативні пропозиції щодо участі Приморської громади у програмі Президента України «Велике будівництво», – підвів підсумки Олександр Старух.

Джерело: Запорізька ОДА