ЗАПОРІЗЬКІ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ КЛЮЧІ ВІД НОВИХ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ

Сьогодні, 6 січня, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух вручив шести громадам області ключі від нових шкільних автобусів, придбаних на засадах співфінансування з державного і місцевих бюджетів.

Передана остання партія шкільних автобусів, які у 2020 році було виготовлено Запорізьким автомобілебудівним заводом.

Сьогодні нові шкільні автобуси отримали мешканці Біленьківської, Долинської та Широківської громад Запорізького району, Коларівської ОТГ Бердянського району, Якимівської ОТГ Якимівського району та Веселівської районної ради Запорізької області.

Вручаючи ключі від автобусів, голова обласної адміністрації наголосив, що влада і надалі буде підтримувати громади, допомагати покращувати умови навчання дітей.

– Ми всі працюємо на благо наших дітей. Я завжди за те, щоб ми будували не далеке світле майбутнє, а сьогодення. Якщо громади матимуть бажання, то держава готова йти назустріч. На наступний рік вже закладено фінансування у обсязі 22 мільйони гривень, і Запорізькою облдержадміністрацією буде продовжена робота щодо придбання нових шкільних автобусів для наших учнів, – прокоментував Олександр Старух.

Нагадаємо, що у лютому 2020 року Запорізькою облдержадміністрацією проводився тендер на закупівлю шкільних автобусів для територіальних громад області. Переможцем стало приватне акціонерне товариство «Запорізький автомобілебудівний завод», що зобов’язалося випустити до 30 нових шкільних автобусів. Протягом минулого року громадам вручили 24 одиниці цієї техніки. Сьогодні ж була передана остання партія цих автобусів.

Ціна одного нового автобуса – понад 1,5 млн грн. Загальна пасажиромісткість кожного складає 30 місць для сидіння, в тому числі, 2 місця для супроводжуючих осіб.

Джерело: Запорізька ОДА