ОЛЕКСАНДР СТАРУХ ОКРЕСЛИВ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ У 2021 РОЦІ

Сьогодні, 5 січня, відбувся брифінг голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха щодо перспектив розвитку регіону у 2021 році.

― Минулий рік був досить нелегкий. На сьогодні маємо дефіцит в обласному бюджеті, спад у сфері промисловості, сільському господарстві. Однак, разом з тим, є певні досягнення. Цього року ми вперше побачили, як виглядає відповідальна влада. Завдяки підтримці Президента України за 9 місяців відкрито першу чергу запорізьких  мостів, які стояли пусткою 16 років. Сподіваюсь, що і цього року матимемо якісний результат, – зазначив під час брифінгу Олександр Старух.

Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро у Запоріжжі є одним із найважливіших інфраструктурних об’єктів програми «Велике будівництво». У грудні 2020 року відбулося відкриття руху транспорту по верховій частині мостових споруд на ocтpiв Хортиця. Другу частину мосту планується відкрити вже наступного року.

За словами Олександра Старуха, завершення будівництва запорізьких мостів дозволить покращити комунікацію в регіоні, дасть можливість розвивати туристично-рекреаційну інфраструктуру острова Хортиця. Цьогоріч планується розпочати зонування острову.  Будевиділена повністю заповідна зона, історико-культурна зона та територія для реалізації значимих проєктів сфери культури і спорту. Хортиця – наше національне надбання, культурний та туристичний магніт. Також особливу увагу влада приділить культурним об’єктам острова – Музею історії Запорозького козацтва та Музею судноплавства.

Також в області у рамках реалізація програми «Велике будівництво» проводяться ремонтні та будівельні роботи на 58 об’єктах. Загалом побудовано 39 об’єктів. Так, реконструйовано 5 шкіл, 4 дитячі садки, 3 стадіони, палац культури, побудували басейн у Мелітополі. Повністю завершені ремонтні роботи на 14 дорогах місцевого значення та 10 загального користування. Триває ремонт 7 приймальних відділень у всіх основних лікарнях області. Будівництво інших об’єктів буде продовжено у 2021 році.

Джерело: Запорізька ОДА