Медичні заклади області забезпечені автономними джерелами живлення

Вчора за терміновим дорученням голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Боговіна керівниками територій було організовано перевірку стану готовності до роботи автономних джерел енергопостачання.

Вивчено наявність автономних джерел живлення не тільки  в закладах охорони здоров’я, а й в інтернатних закладах, комунальних підприємствах, підприємствах приватної форми власності на територіях. До виконання доручення голови ЗОДА активно долучились всі території регіону, за участю фахівців Головного Управління ДСНС України у Запорізькій області. Робота з цього напрямку триває.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Запорізькій області, полковник служби цивільного захисту Олександр Семененко.

— Триває перевірка стану готовності закладів охорони здоров’я до роботи у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з відключенням енергопостачання. Наразі опрацьовується алгоритм дій по кожному об’єкту окремо на випадок виникнення надзвичайної ситуації з метою забезпечення своєчасного підключення альтернативних джерел енергопостачання. Крім існуючих джерел живлення в медичних закладах, в розпорядженні  ДСНС по всій території області є 89 одиниць автономних електростанцій та генераторів. У разі потреби, структурні підрозділи ДСНС готові негайно прийти на допомогу, – зазначив Олександр Семененко.

Нагадаємо, після трагічної загибелі двох пацієнтів на ШВЛ в лікарні у Львівській області, головою Запорізької облдержадміністрації Віталієм Боговіним ініційовано позапланові перевірки автономних джерел електропостачання  у всіх лікарнях Запорізької області.

Джерело: Запорізька ОДА