Запорізький великий бізнес сплатив понад 6 мільярдів гривень ЄСВ

Враховуючи пандемію коронавірусу, чисельні карантинні обмеження, скорочення працівників, єдиний соціальний внесок набуває особливо важливого значення. Громадяни мають розраховувати на державні соціальні гарантії, а держава, в свою чергу, має їх забезпечувати. Відтак нездатність окремих роботодавців утримати ситуацію та кожне скорочення працівників стає важким тягарем для держави.

Проте, великий бізнес, який знаходиться на обслуговуванні в Східному управлінні Офісу великих платників податків ДПС, намагається сумлінно виконувати свої обов’язки, в тому числі і по сплаті ЄСВ. Так за словами керівника управління Анастасії Северін, за 10 місяців поточного року єдиного соціального внеску було сплачено понад 6,2 мільярда гривень, що, навіть, враховуючи відносно спокійний та здоровий минулий рік, перевищило його показники на 740 мільйонів гривень. Понад 620 мільйонів гривень ЄСВ сумлінні великі платники податків сплатили у жовтні поточного року.

Попри надання державою пільгових преференцій по строкам сплати податків і зборів під час карантину, великі підприємства, що супроводжуються Східним управлінням, із всією відповідальністю поставилися до своїх податкових зобов’язань.