Запорізькі поліцейські в «карантин вихідного дня» перевірили 1000 закладів на дотримання протиепідемічних обмежень

Працівники поліції виявляють та реагують на усі повідомлення про порушення карантину, проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарювання. Постановою Уряду №1100 визначено низку обмежень щодо суспільної життєдіяльності з метою посилення  протиепідемічних заходів через значне поширення хвороби COVID-19.

У зв’язку з цим протягом вихідних, починаючи з 14 листопада й до кінця місяця, скасовуються всі масові заходи. Заклади харчування, ТРЦ, спортзали, магазини, окрім продуктових, підлягають закриттю або ж не повинні приймати відвідувачів.

Як повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Запорізькій області, за добу запорізькі поліцейські перевірили близько 1000 закладів та припинили діяльність 20 об’єктів, які працювали всупереч обмежень «карантину вихідного дня», запроваджених урядом України. Це заклади торгівлі, громадського харчування, заклади, що надають побутові послуги та послуги з розміщення громадян.

На керівників закладів складено 20 адміністративних протоколів за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Працівники поліції продовжують перевіряти суб’єктів господарювання на дотримання протиепідемічних обмежень, а також нагадують жителям міста Запоріжжя та області про обов’язковість дотримання карантинних заходів.

Джерело: Запорізька ОДА