Ветеранів Запорізької області запрошують долучитися до проєкту «Військовий імунітет у цивільній професії»

Після демобілізації значна частина ветеранів хочуть змінити свій фах через переоцінку цінностей та складність інтеграції. Більшість вирішують не говорити про свій військовий досвід на співбесіді і не вказувати його у резюме. Оскільки вважають, що те, що вони добре навчилися робити там – будувати бліндажі, готувати їжу з нічого, надавати першу домедичну допомогу чи керувати підрозділом – навряд чи знадобиться в повсякденному житті. Однак військовий досвід кожного ветерана – цінний та важливий, і його можна та потрібно застосовувати під час цивільного працевлаштування.

Основна мета проєкту «Військовий імунітет у цивільній професії» — підвищити обізнаність ветеранів про те, як можна інтегрувати військовий досвід у цивільну професію та налагодити діалог між ветеранами і роботодавцями у громадах Запорізької області: Бердянська, Гуляйпільська, Кам’янсько-Дніпровська, Оріхівська, Пологівська, Якимівська громади.

Реєстрація для участі у проєкті «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі» за посиланням: https://cutt.ly/Sgd4Zxu

Організатори проєкту обіцяють розкрити такі теми:

  • Як подати військовий досвід у резюме?

  • Як говорити про військовий досвід на співбесіді?

  • Шляхи/методи адаптації військових навичок.

  • Перетворення військових навичок на прикладах колишніх ветеранів/ок, які застосували їх у цивільній кар’єрі.

  • Кейси співпраці роботодавців із ветеранами.

Спеціально для ветеранів із Запорізької області буде розроблено ґайд — невеликий посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії. У ґайді ветерани знайдуть практичні інструменти з інтеграції військового досвіду до мирної професії, як писати про це в резюме та розповідати на співбесіді, а також матимуть змогу зробити ревізію своїх військових навичок.

Під час онлайн-розмов «Ветеран & Роботодавець. Досвід співпраці» ветерани, роботодавці та HR-спеціалісти, зможуть долучатися до діалогів та ставити запитання спікерам, ділитися власними історіями з працевлаштування.

Довідково.

Проєкт «Військовий імунітет у цивільній професії» втілюється командою ГО «Центр зайнятості Вільних людей», які за 5 років діяльності підтримали майже 5000 ветеранів, що здобули нові професійні знання та навички, знайшли роботу або відкрили власну справу.

Проєкт втілюється в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду королівства Нідерландів.

Офіційна сторінка проєкту «Воїну — гідна праця»: https://www.facebook.com/jobsoldiers 

Офіційна сторінка ГО «Центр зайнятості Вільних людей»: https://www.facebook.com/czvl.staff

Контактна особа: Ліна Мачульська, менеджерка з комунікацій ГО «Центр зайнятості Вільних людей», lina.machulska@gmail.com

Джерело: Запорізька ОДА