Великий бізнес сходу України збільшує сплату акцизного збору

За 10 місяців поточного року великий бізнес, який обслуговується в Східному управлінні Офісу великих платників податків ДПС, сплатив до бюджету понад 1,7 мільярда гривень акцизного податку, що майже на 90 мільйонів гривень більше за аналогічний період минулого року.

Окрім цього, очільниця управління Анастасія Северін зауважила, що майже 100 мільйонів гривень цього податку надійшло і до місцевого бюджету Запоріжжя, що на чверть більше від надходжень за січень-жовтень минулого року.

Окремо звертаємо увагу, що норми Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, в т.ч. акцизного податку, зазнали змін через набрання чинності Законами України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» № 466-ІХ від 16 січня 2020 року та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців» № 786-ІХ від 14 липня 2020 року.