Громади області отримали нову партію шкільних автобусів

Сьогодні, 6 листопада, перед адміністративною будівлею обласної державної адміністрації відбулося урочисте вручення четвертої партії шкільних автобусів. Ключі від трьох нових автобусів навчальним закладам Вільнянської районної ради та Олександрівської ОТГ вручив заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун.

  • Я сам як батько чудово розумію, наскільки для дитини важливо комфортно та вчасно доїжджати до навчального закладу. Запорізька обласна державна адміністрація робить все можливе для того, щоб наші діти – діти Запорізької області, в теплі та комфортних умовах їздили до своїх шкіл. І нам це вдається. На сьогодні території отримали 16 із 30 придбаних автобусів. Наступні партії шкільних автобусів будуть передані громадам до кінця поточного року, — зазначив Олександр Свистун.

Нагадаємо, що спеціалізовані шкільні автобуси придбані на засадах співфінансування з державного і місцевих бюджетів. У лютому Запорізькою облдержадміністрацією проводився тендер на закупівлю шкільних автобусів для територіальних громад області. Переможцем стало приватне акціонерне товариство «Запорізький автомобілебудівний завод», що зобов’язалося випустити до кінця 2020 року 30 нових шкільних автобусів.

Ціна одного нового автобуса — понад 1,5 млн грн. Загальна пасажиромісткість кожного складає 30 місць для сидіння, в тому числі, 2 місця для супроводжуючих осіб.

Джерело: Запорізька ОДА