За будівництвом запорізьких мостів можна слідкувати онлайн

Відтепер кожен може на власні очі переконатись, що будівництво запорізьких мостів відбувається в режимі Non-stop та проводиться цілодобово. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області.

На сайті, присвяченому будівництву автотранспортної магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі, відкрито доступ до веб-камери, яка встановлена на балковому мосту через річку Старий Дніпро.

Переглянути історію будівництва та слідкувати за тим, що робиться на об’єкті онлайн можна за посиланням: https://www.zp-mist.com/

Наразі на будівництві об’єкта задіяні 500 працівників. Роботи ведуться цілодобово з випередженням графіка.

Нагадаємо, мостобудівниками завершено роботи з бетонування останньої захватки плити проїзду естакади з боку Хортицького району довжиною 24м. Процес влаштування залізобетонної плити проїзної частини споруди №3 складався з бетонування 8-ми захваток загальною протяжністю 289 м.

Відповідно до проєкту, побудувати мости планується за 4 роки. Але є домовленість з підрядною організацією, що будівельні роботи на мостах можливо завершити вже за два роки. До кінця 2020 року на мостах вже буде запущено рух транспорту.

Джерело: Запорізька ОДА