У Запорізькій області розпочали свою роботу поліцейські офіцери громади

Відбулася перша зустріч новопризначених офіцерів громади з головами громад Запорізької області.

Як повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Запорізькій області, до роботи приступили 30 офіцерів, які обслуговують 23 об’єднані територіальні  громади Запорізької області.

Всі новопризначені офіцери успішно закінчили навчання у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Три місяці вони проходили фахову підготовку і отримали свідоцтво про закінчення курсів спеціалізації дільничних офіцерів поліції та надання домедичної допомоги.

Кожна громада отримала офiцера полiцiї, який буде доступний для населення 24/7 та постiйно знаходитиметься поруч з її мешканцями.

Як розповідають голови громад, керiвництво ОТГ щодня стикається з тисячами питань, якi не в змозi вирiшити без участi полiцейського офiцера. До того ж, є попит на полiцейських, якi були б вихiдцями саме цiєї громади, проживали та працювали безпосередньо на її територiї.

Національна поліція забезпечила поліцейських одягом, планшетними комп’ютерами, бодікамерами, відеореєстраторами авто, дисковими жезлами та іншими необхідними засобами для ефективного налагодження роботи у громадах. На черзі — виділення службового автотранспорту, який найближчим часом отримають поліцейські офіцери громади.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Павло Карабута  представив поліцейських в трьох громадах Запорізького району. Він подякував головам громад  за співпрацю, проведені ремонтні роботи в робочих кабінетах офіцерів. Полковник поліції побажав колегам успіхів у роботі, взаєморозуміння та підтримки від людей.

Джерело: Запорізька ОДА