Тривають будівельні роботи на мостових переходах у м. Запоріжжі

Головний довгобуд Запоріжжя – автотранспортна магістраль через р. Дніпро – флагман програми Президента України «Велике будівництво». На будівництві об’єкта задіяні 500 працівників. Роботи ведуться цілодобово з випередженням графіка.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, cтаном на 3 листопада тривають роботи по облаштуванню балкового мосту між правим берегом Дніпра і островом Хортиця (через річку Старий Дніпро).

По Споруді №3:

Завершені роботи з бетонування плити проїзної частини. Ведуться роботи з буріння шпурів під ЗД бар’єрної огорожі, роботи з антикорозійного захисту балок прогонової будови.

По Споруді №4:

Ведуться роботи з антикорозійного захисту балок прогонової будови, збирання стапелю з низової сторони мосту, монтажу консольних плит, нанесення гідроізоляції на консольних плитах.

По Споруді №5:

Завершені роботи з бетонування дев’яти захваток плити проїзду загальною довжиною 179 м. Ведуться роботи з буріння шпурів під ЗД бар’єрної огорожі, роботи з антикорозійного захисту балок прогонової будови.

Нагадаємо, мостобудівниками завершено роботи з бетонування останньої захватки плити проїзду естакади з боку Хортицького району довжиною 24м. Процес влаштування залізобетонної плити проїзної частини споруди №3 складався з бетонування 8-ми захваток загальною протяжністю 289 м.

Відповідно до проєкту, побудувати мости планується за 4 роки. Але є домовленість з підрядною організацією, що будівельні роботи на мостах можливо завершити вже за два роки. До кінця 2020 року на мостах вже буде запущено рух транспорту.

Джерело: Запорізька ОДА