Експерти Держгеокадастру у Запорізькій області опрацювали понад 12 тисяч проєктів землеустрою

З початку поточного року в межах екстериторіального погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Запорізькій області прийнято до опрацювання з інших областей 12 715 проєктів землеустрою. З них опрацьовано – 12 514. Позитивну оцінку експертів отримали 10 259 проєктів (82%), негативну – 2 255 (18%).

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, за цей же період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру у Запорізькій області направлено 11 160 проєктів, з яких розглянуто 9 954. Позитивну оцінку експертів отримали 7 888 проєктів (79%), негативну – 2 066 (21%).

У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 29 осіб.

Довідково.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проєктів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

Джерело: Запорізька ОДА