Східне управління надало 896 адмінпослуг

Впродовж січня-серпня поточного року найбільше великі платники Східного управління Офісу великих платників податків ДПС потребували адміністративних послуг у вигляді отримання довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, кількість яких склала 372. Крім того, досить запитуваною залишається послуга щодо реєстрації книг обліку розрахункових операцій. Так, станом на 1 вересня поточного року їх вже зареєстровано 299.

За цей же час зареєстровано 114 реєстраторів розрахункових операцій та 52 розрахункові книги. Крім того, за 8 місяців клієнтам Східного управління Офісу великих платників податків ДПС видано 43 довідки, які підтверджують статус податкового резидента України.

Загалом же, з початку року до управління надійшло 896 звернень суб’єктів господарювання щодо надання адміністративних послуг та сервісів, і кожне з цих звернень було вчасно і на належному рівні відпрацьоване.

Нагадаємо, що з переліком послуг, які надаються Офісом великих платників податків ДПС та його відокремленими структурними підрозділами, а також із зразками відповідних документів, ви можете на субсайті Офісу в розділі «Адміністративні послуги» за посиланням: https://officevp.tax.gov.ua/okremi-storinki/vidkriti-dani/380711.html.