В Україні активно ведеться боротьба з перевантаженнями на автошляхах

Протягом січня-серпня 2020 року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 400 тисяч транспортних засобів та складено понад 8500 актів щодо порушень габаритно-вагових параметрів. Загалом нараховано більше 81 млн грн плати за перевантаження.

За період з 31 серпня по 6 вересня було перевірено понад 27 тисяч транспортних засобів, складено 369 актів щодо порушення габаритно-вагових норм та нараховано близько 2,5 млн грн плати за перевантаження.

  • Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Протягом цього року лише за 8 місяців роботи працівники Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією нарахували понад 81 млн грн плати за перевантаження. З них більше 13-ти мільйонів – тільки за серпень. Також продовжуємо велику роботу, направлену на реформування всієї системи і запровадження автоматичного габаритно-вагового контролю із влаштуванням комплексів “Зважування у русі” по всій території України, — зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Нагадаємо, що у Запорізькому регіоні проводиться активна робота із виявлення габаритно-вагових порушень на автошляхах. Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін неодноразово закликав перевізників до соціальної відповідальності та звертав увагу на необхідність налагодження взаємодії та посилення контролю з боку правоохоронних органів, аби не допустити того, щоб вантажівки руйнували автомобільні дороги. Так, про  габаритно-ваговий контроль в Запорізькій області можна переглянути за посиланням. Про майданчики WiM у Запорізькій області — за посиланням.

Джерело: Запорізька ОДА