Громадам передані ключі від перших з 30 автобусів, зроблених на АвтоЗАЗі

Сьогодні, 11 серпня, Запорізький автомобілебудівний завод презентував серію шкільних автобусів, яке підприємство має можливість випускати власними потужностями. Ключі від чотирьох автобусів для перевезення школярів у сільській місцевості головам громад передав голова облдержадміністрації Віталій Боговін. В урочистому заході також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Віталій Тишечко та Олександр Свистун.

Нові шкільні автобуси отримали голови Розівської, Новоуспенівської, Якімівської та Веселівської громад. Це перші чотири автобусів, які передані на території. Всього до кінця року планується передати 30 шкільних автобусів. Ціна одного шкільного автобуса понад 1,5 млн грн.

У лютому 2020 року Запорізькою облдержадміністрацією проводився тендер на закупівлю 30 шкільних автобусів для територіальних громад області. У червні був підведений підсумок і переможцем стало ПАТ «ЗАЗ».

— Сьогодні дуже радісна подія! Облдержадміністрацією було проведено конкурс, переможцем у якому став Запорізький автомобілебудівний завод. Підприємство випустить всього 30 шкільних автобусів до кінця року. Впевнений, що у наступному році ми продовжимо цю роботу. Сьогодні маю честь вручити ключі від перших автобусів територіям, — зазначив голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

Окрім цього, голова правління Микола Євдокименко ознайомив керівництво облдержадміністрації з потужностями підприємства та історією Запорізького автомобілебудівного заводу.

Джерело: Запорізька ОДА