За пів року понад 200 демобілізованих військових знайшли роботу

Основне завдання служби зайнятості – це якісне надання послуг всім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за пошуком роботи. Питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції в сучасних умовах ринку праці є одним із основних напрямів роботи служби зайнятості. Цьому сприяє тісна співпраця з роботодавцями, соціальними партнерами, самими демобілізованими воїнами, надання їм цілого спектру різноманітних соціальних послуг.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-липня 2020 року майже 22 тисячі осіб знайшли роботу. З них – 232 демобілізованих учасники АТО/ООС.

Серед демобілізованих учасників АТО, що звертаються за послугами до служби зайнятості, є ті, хто мав трудовий досвід до служби, особи без досвіду роботи, з тривалою перервою у роботі.

Відповідно і організація роботи кар’єрних радників, надання послуг, проводиться з урахуванням цих особливостей, а також беруться до уваги трудові навички, освіта, готовність самих безробітних адаптуватися до трудового життя.

Службою зайнятості напрацьований певний досвід адаптації, повернення до трудового життя демобілізованих учасників АТО.

За словами директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік, прикладів успішного працевлаштування за допомогою служби зайнятості багато, але за кожним таким прикладом стоїть людська доля та кропітка робота фахівців служби зайнятості. Консультанти служби надають широкий спектр послуг кожному демобілізованому військовому, здійснюють індивідуальний супровід, щоб прискорити адаптацію до мирного життя та допомогти закріпитися на робочому місці.

Джерело: Запорізька ОДА