Запорізький великий бізнес збільшує сплату ЄСВ

Єдиний соціальний внесок залишається одним з найсуттєвіших джерел, що використовується для підтримки соціально незахищених верств населення. «Державний устрій побудований таким чином, що завжди є люди, які потребують соціальної допомоги. Здебільшого це люди похилого віку, переважна більшість з яких заробила пенсійний стаж та розраховує на відповідну підтримку держави, — зазначає в.о. начальника Запорізького управління Офісу великих платників податків ДПС Анастасія Северін». Проте, щоб один отримував свого часу зароблену пенсію, інший має сьогодні працювати і сплачувати податки.

Скажімо, роботодавці, які знаходяться на податковому супроводженні в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДПС за півроку перерахували понад 3,6 мільярда гривень ЄСВ. Це на 21% або 633 мільйона гривень більше, ніж було сплачено в минулому році.  Понад 600 мільйонів було сплачено у червні.

Маємо відмітити, що попри надання державою пільгових преференцій по строкам сплати ЄСВ під час карантину, великі платники Запорізького управління із всією відповідальністю поставилися до своїх податкових зобов’язань.