З початку року у Запорізькій області на земельних аукціонах продано 22 земельні ділянки

У червні 2020 року Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області успішно проведено 5 земельних аукціонів з набуття права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

В результаті них продано права оренди на 9 земельних ділянок площею 358,44 га, а бюджети сільських та селищних рад Запорізької області щороку наповнюватимуться коштами в розмірі понад 1,06 млн гривень.

Найвища відсоткова ставка за результатами торгів досягла 110,84 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – Пологівський район, Вербівська сільська рада, площа – 100,54 га, вартість за результатами торгів – 603,38 тис. грн, які в повному обсязі сплачено до бюджету місцевої ради.

Загалом з початку 2020 року у Запорізькій області на земельних аукціонах продано 22 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 604,07 га, річна орендна плата за які складає 1,51 млн гривень. Середня орендна плата у Запорізькій області становить 2 630,38 грн за 1 гектар.

Довідково.

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

Джерело: Запорізька ОДА