Віталій Боговін: Наша задача – щоб інвестиції були освоєні у законному полі і нічого не розкрадалося

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін під час пресконференції розповів про залучення інвестицій до Запорізької області.

  • Ніхто не приведе іноземні інвестиції в область, якщо будуть сумніви в їх збереженні. Ми ведемо переговори щодо повернення того бізнесу, який виїхав з області, щоб люди поверталися, законно працювали та платили податки. Також проведено ряд зустрічей з іноземним бізнесом. Ведеться робота щодо залучення інвесторів до розбудови альтернативної енергетики. Темп залучення інвестицій зростає, до нас вже почали звертатися з різними пропозиціями. Наразі ми будуємо наше нове майбутнє, — зазначив Віталій Боговін.

За словами очільника області, вже є зацікавленість у корейців будувати у Запорізькій області дороги, Данія планує долучитися до будівництва водовідведення та водопостачання у смт Кирилівка тощо.

Пропозиції іноземних інвестицій — це запорука швидкого розвитку.

  • Ми відкриті до діалогу. Зустрівся із послами Латвії та Франції. Разом плануємо розвивати Азовське узбережжя. Ми чекаємо на завершення карантину, щоб прийняти іноземних гостей та дійти до певних домовленостей. Наша задача – щоб інвестиції були освоєні у законному полі і нічого не розкрадалося, — підбив підсумки Віталій Боговін.

Джерело: Запорізька ОДА