Фахівці Запорізького управління Офісу опікуватимуться збереженням автодоріг

В п’ятницю, 3 липня, поточного року фахівці Запорізького управління Офісу великих платників податків ДПС взяли участь в нараді, яку провів очільник області Віталій Боговін.

Оскільки спекотне літо не залишило часу для маневрів, темою наради стало збереження автошляхів області. Віталій Вікторович заслухав доповіді щодо того, яка робота вже проведена і яка обов’язково найближчим часом буде зроблена.

Слід зауважити, що з дорожніми службами разом з представниками силових структур вже опрацьовується питання стосовно обмеження руху великовагового транспорту на автодорогах та встановлення контролю за перевищенням габаритно-вагових норм.

Важлива контролююча роль в цьому напрямку відводиться Державній податковій службі. Так, 1 липня поточного року Уряд схвалив протокольне рішення, яким доручив Мінфіну спільно з ДПС та іншими відомствами з 1 липня по 30 вересня цього року забезпечити проведення посилених заходів перевірки щодо перевезень вантажів автотранспортом. Крім того, представника від Запорізького управління Офісу великих платників податків ДПС включено до складу постійної робочої групи, яка опікується створенням умов для збереження автомобільних доріг Запорізької області.