Запорізький великий бізнес спрямував понад 3 мільярда гривень на соціальні гарантії

З початку 2020 року минуло 5 місяців, і майже половину з них країна перебувала на карантині. Бізнес майже не працював, податків сплачувалось обмаль, рівень життя пересічного українця знизився. А є ще чимала категорія громадян, які залежать від працюючих, бо саме завдяки їм країна має можливість підтримувати соціально незахищені верстви населення. Одним з таких джерел є єдиний соціальний внесок. Саме кошти від цього платежу зараховуються до Пенсійного та соцфондів.

Органи Державної податкової служби України є у вказаному напрямку ефективними посередниками між бізнесом та бюджетом, а бюджет, як відомо, – це «кровоносна система» держави. Тож, в наших спільних інтересах забезпечити стабільність системи, бо в кінцевому профіті залишиться кожен.

В Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДПС в цьому плані все гаразд. Так, за словами в.о. начальника Анастасії Северін, з початку року великий бізнес, незважаючи на економічні складнощі, сплатив понад 3 мільярда гривень ЄСВ, що майже на 660 мільйонів гривень більше за аналогічний період минулого року. На останній весняний місяць прийшлося 590 мільйонів сплаченого ЄСВ.

Навіть в карантинних умовах така своєчасна сплата єдиного соціального внеску роботодавцями, гарантує право на соціальний захист та захищені соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші державні виплати.