За результатами програми «Доступні кредити 5-7-9%» за тиждень укладено 51 угоду

За перший тиждень літа банки-партнери Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» видали 51 новий кредит на загальну суму 32,6 млн гривень.

Загалом вже видано 605 кредитів на суму в 381,05 мільйони гривень.

Також банки-партнери продовжують прийом заявок на нові інструменти програми, які були введені Урядом в час дії карантинних заходів з протидії пандемії COVID-19 (рефінансування, обігові, інвестиційні кредити виробникам медичного обладнання). Зокрема, за тиждень попит на позики під такі умови склав майже 390 млн гривень. Перший підприємець вже зміг рефінансувати свій кредит на суму 1,1 мільйони гривень в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» під 0% до кінця березня 2021 року.

На минулому тижні Фонд підписав угоди про партнерство з двома новими банками — ОТП Банком та Міжнародним Інвестиційним Банком.

Готуються для затвердження радою Фонду заявки про участь в програмі «Доступні кредити 5-7-9%» від Креді Агріколь Банк та Агропросперіс Банк.

У разі позитивного рішення ради, загалом учасниками Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» стануть 19 банків, які за розміром чистих активів складають 80% усієї банківської системи України.

Довідково.

Детальніше про програму «Доступні кредити 5-7-9%» ви зможете дізнатися на сайті 5-7-9.gov.ua.

Джерело: Запорізька ОДА