На дорогах в області ліквідують аварійну ямковість

Для підтримки автодоріг в належному стані та забезпечення безпечного руху підрядними організаціями продовжуються роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах загального користування державного значення з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом ремонту.

У Службі автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляють, серед доріг загального користування державного значення особлива увага була приділена виконанню робіт на автошляхах з найбільш інтенсивним і навантаженим рухом та на найбільш проблемним ділянкам автодоріг державного значення, а саме:

М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог) в Мелітопольському, Якимівському та Приморському районах;

Р-37 Енергодар – Василівка в Василівському районі;

Н-15 Запоріжжя – Донецьк в Новомиколаївському районі;

Т-08-11 Веселе – /М-18/ в Мелітопольському та Якимівському районах.

Так, на минулому тижні було ліквідовано 2 629 кв.м аварійної ямковості. З початку виконання робіт ліквідовано 55 348 кв. м пошкодженого дорожнього покриття на дорогах державного значення.

В рамках експлуатаційного утримання дорожниками були встановлені та замінені дорожні знаки, пошкоджене металеве бар’єрне огородження, прибрано зупинки громадського транспорту, автопавільйони. Крім того, на основних дорогах державного значення області продовжуються роботи з нанесення дорожньої розмітки.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Джерело: Запорізька ОДА