У Запоріжжі працює 16 пунктів, у яких можна скористатися послугою єМалятко

Поступово сервіс єМалятко поширюється регіонами України. Це комплексна послуга для батьків новонароджених, яка передбачає об’єднання 10 послуг за однією заявою. У пілотному режимі сервісу доступними є вісім послуг за однією заявою. Комплексна послуга усуває потребу здійснювати візити до установ, надавати документи та витрачати на весь процес понад 30 годин.

Днями сервіс єМалятко став доступний для батьків новонароджених ще в 16 містах. Отримати послугу можна у відділах ДРАЦС. Загалом, тепер сервіс доступний у 31 місті України. У тому числі у Запоріжжі.

Мапу точок доступу можна переглянути за посиланням.

У Запоріжжі сервіс єМалятко запроваджено у 16 закладах. Це: пологові будинки №3,4,9, Обласний перинатальний центр, Вознесенівський, Шевченківський, Дніпровський, Хортицький районні у місті Запоріжжі відділи державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Відділ по роботі з документами дозвільного характеру, Відділ з надання адміністративних послуг по Вознесенівському, Дніпровському, Заводському, Комунарському, Олександрівському, Хортицькому, Шевченківському районах.

Заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська розповіла, що з січня 2020 року послугою єМалятко скористалися близько 6000 батьків. Щодня Міністерство працюємо над тим, щоб сервіс був доступний для всіх батьків новонароджених. Невдовзі планується запустити надання комплексної послуги у всіх ЦНАП України. А до кінця року – єМалятко стане доступною онлайн на порталі “Дія”.

Для отримання комплексного сервісу батькам новонароджених необхідно звернутися до адміністратора ДРАЦС або ЦНАП в залежності від міста та мати з собою паспорти, податкові номери платників податків (за наявності) і медичну довідку про народження дитини. Після завершення карантину за послугою можна буде звернутися і до медпрацівника пологового будинку.

Довідково. 

Впровадження послуги реалізується Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Прем’єр-міністра України, Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної міграційної служби, Державної податкової служби та за сприяння міжнародних проєктів: програми EGAP (Швейцарська Конфедерація та Фонд Східна Європа), SURGe за підтримки Уряду Канади, проєкту EGOV4UKRAINE, що є частиною програми U-LEAD з Європою, EU4PAR, Grid Dynamics Life. 

 

Джерело: Запорізька ОДА