Від продажу земельних ділянок та прав оренди місцеві бюджети регіону отримали 1,69 мільйони гривень

За результатами проведених земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області та органами місцевого самоврядування, з початку року по області реалізовано права оренди на 27 земельних ділянок площею 535,39 га. У тому числі: 13 ділянок державної власності площею 245,64 га за межами населених пунктів та 14 земельних ділянок комунальної власності площею 289,76 га в межах та за межами населених пунктів. У підсумку місцеві бюджети отримали 1,525 млн грн орендних платежів.

Крім цього, у поточному році органи місцевого самоврядування Запорізької області продали три земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності під об’єктами нерухомого майна загальною площею 0,0896 га. Вартість проданих земель склала 165,71 тисячі гривень.

Загалом, за результатами продажу земельних ділянок та прав оренди на них, місцеві бюджети Запорізького регіону у 2020 році поповнилися на 1,69 мільйона гривень.

Нагадаємо, у червні відбудуться чергові земельні торги з продажу прав оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності на території Запорізької області.

Джерело: Запорізька ОДА