ПРООН запускає онлайн-курс зі сталого розвитку для державних службовців

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні анонсує офіційний старт освітнього онлайн-курсу «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток. Курс орієнтований на державних службовців усіх категорій, представників місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, працівників державних і комунальних підприємств та установ.

  • Досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року потребує негайних, спільних та узгоджених дій. Онлайн курс дасть державним службовцям ґрунтовні знання про глобальні цілі, а також практичні інструменти для їх реалізації та просування порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року в Україні, — каже постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева.

За словами пані Ґерчевої, здобуті знання сприятимуть підвищенню спроможності державних службовців розробляти політику, яка ґрунтуватиметься на аналізі фактичних даних, надавати людиноцентричні послуги та забезпечувати модель управління з широким залученням громадськості.

Цей курс є частиною професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації державних службовців та посадовців місцевого самоврядування. Вона акредитована Національним агентством з питань державної служби й реалізується на базі Української школи урядування. За результатами проходження курсу видається сертифікат.

Курс було створено у рамках реалізації ініціативи ПРООН в Україні «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Також проєктом передбачено ще два дистанційні курси: для громадських активістів, а також для представників малого та середнього бізнесу. Усі три курси у вільному безкоштовному доступі на українських освітніх платформах.

Партнером курсу «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток» стала платформа Prometheus.

Джерело: Запорізька ОДА