З початку року до бюджетів Запорізької області надійшло майже 700 тис грн за адмінпослуги у сфері земельних відносин

З початку поточного року фахівці землевпорядної служби Запорізької області надали населенню 63 912 адмінпослуг. З них 57 659 або 90% – на безоплатній основі. Ще 6 253 адміністративні послуги (10%) надано на платній основі.

За інформацією Державного земельного кадастру, за адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 699,7 тис. грн. Найбільші надходження – 623,6 тис. грн бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори Запорізької області виготовили 5 933 таких документи.

Серед безоплатних адміністративних послуг на Запоріжжі найбільша кількість запитів стосувалася видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (17 146), державної реєстрації земельної ділянки (12 419), видачі витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (12 313) та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (4 495).

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Джерело: Запорізька ОДА