У поточному році за кошти ДФРР в області буде реалізовано 17 проєктів

У Мінрегіоні відбулось засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись коштом ДФРР. Нараду з регіонами провів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

У засіданні взяли участь члени Комісії – представники комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Мінрегіону, МОЗ, МОН, Мінмолодьспорту, Української асоціації районних та обласних рад, Асоціації міст України, Всеукраїнської асоціації громад, Асоціації об’єднаних територіальних громад, а також представники обласних державних адміністрацій.

Міністр нагадав присутнім, що Законом України «Про державний бюджет України на 2020 рік» в кінці 2019 року Мінрегіону було передбачено 7,5 млрд гривень Державного фонду регіонального розвитку. У квітні змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» Мінрегіону зменшено обсяг ДФРР до 4,9 млрд гривень.

За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, передбачений Запорізькій області обсяг ДФРР також зменшився на 84 млн грн та становить 157,8 млн грн.

Надані Запорізькою областю пропозиції щодо уточнення переліку проєктів ДФРР розглянуто та погоджено у повному обсязі. Найближчим часом очікується їх затвердження відповідним Урядовим рішенням.

Довідково.

У 2020 році з ДФРР на реалізацію 17 проєктів буде спрямовано 156,8 млн грн. Ще 1 млн грн з ДФРР планується спрямувати на реалізацію проєктів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету».

Джерело: Запорізька ОДА