Спрощено процедуру подання документів до обласного центру зайнятості

Наразі щоб подати документи, потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю. З бланками можна ознайомитись за посиланнями: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

За інформацією обласного центру зайнятості, як і раніше, заяви можна подати у два способи: на електронну пошту центру зайнятості, де вам зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

Якщо ви вирішили надіслати заяви електронною поштою, необхідно:

1) заповнити заяви власноруч за зразком і сфотографувати або відсканувати їх. Далі – надішліть їх на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку (у темі листа зазначте ваше прізвище, ім’я, по батькові).
Електронні скриньки центрів зайнятості: https://is.gd/5duk3J

2) Якщо у вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх. Підпишіть власноруч, відскануйте (сфотографуйте) і надішліть на email центру зайнятості. Так само вкажіть у темі листа ваше прізвище, ім’я, по батькові.

Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Якщо ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості, необхідно:

1) завантажити заяви, роздрукувати та заповнити їх вдома, скласти у конверт або з’єднати в інший зручний спосіб або

2) заповнити заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою.

Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції (у робочі години робочого дня).

Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Нагадуємо, що впродовж 10 днів після завершення карантину до центру зайнятості необхідно подати оригінали ваших документів.

Джерело: Запорізька ОДА