На Урядовому порталі з’явилися аналітичні панелі з інформацією щодо готовності медичних закладів до боротьби з коронавірусом

На урядовому інформаційному порталі розміщено online-дашборди, які відображають перевірену інформацію про боротьбу з COVID-19 в Україні та інформують про забезпеченість медичних закладів необхідними ресурсами.

Дашборд доступний online та оновлюється щоденно за лінком: https://covid19.gov.ua/analitichni-paneli-dashbordy.

Аналітичні панелі порталу (дашборди) розроблено робочою групою заступників міністра охорони здоров’я та представників ДП «Медичні закупівлі України» за сприяння Мінцифри. Вони містять інформацію про медичні заклади, що готові приймати хворих, вільні ліжкомісця та апарати ШВЛ, запаси засобів індивідуального захисту, медичний персонал тощо. Інформацію можна переглянути як по Україні в цілому, так і для окремих регіонів і навіть медичних закладів.

— Портал надає змогу наживо контролювати ситуацію із забезпеченням лікарень і швидко реагувати в разі потреби: постачати ліки, обладнання, доукомплектовувати персоналом тощо. Також він дозволяє усвідомити дійсну ситуацію в країні. Сподіваюся, це дозволить припинити розповсюдження фейків, – зазначив Віцепрем’єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

На порталі можна знайти актуальну інформацію про карантин, протидію коронавірусу, а також важливі поради та рекомендації. Незабаром з’явиться інтерактивна мапа державних кордонів та інформація щодо перетину пропускних пунктів.

Публічну інформацію розміщено у формі відкритих даних, щоб кожен міг вільно отримувати, обробляти та публікувати її на власних ресурсах, використовуючи перевірені дані з першоджерела.

Джерело: Запорізька ОДА