Мостові переходи через р. Дніпро буде добудовано: Укравтодор отримав дозвіл на старт робіт

Державна архітектурно-будівельна інспекція України надала Службі автомобільних доріг у Запорізькій області дозвіл на будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжя. Будівельний майданчик на об’єкті підрядна організація вже облаштувала, активна фаза робіт розпочнеться наступного тижня.

За словами голови Укравтодору Олександра Кубракова, на сьогодні в Запорізької області є фінансування на перший етап будівництва, надійний підрядник, а також цілковита підтримка Президента України та Уряду.

— Я радий, що, враховуючи складнощі в роботі ДАБІ, вдалося уникнути значних затримок в отриманні дозволу на початок робіт на мосту. Історичний довгобуд нарешті з’єднає два береги Дніпра, — зауважив Олександр Кубраков.

Нагадуємо, Державна архітектурно-будівельна інспекція часто ставала на заваді вчасного старту будівництва. У зв’язку з цим були значні фінансові витрати, зниження виробничих темпів та, як наслідок, замороження будівництва. Про важливість реформування ДАБІ вже неодноразово робили заяви очільники держави — на сьогодні процес запущено і стають помітними перші результати.

Очікується, що надалі затримки в реалізації планів великого будівництва через роботу ДАБІ не виникатимуть. Зокрема, це важливе питання для Укравтодору, який завершує тендери на великій кількості об’єктів капітального ремонту.

Довідково.

Запорізький міст — це магістраль безперервного руху, довжина якої понад 9 км. Вона складається з шести транспортних розв’язок, до яких входять 27 штучних споруд, в тому числі, два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Джерело: Запорізька ОДА