Для запровадження е-квитка та цифрових сервісів використовують можливості «безпечної готівки»

Міністерство інфраструктури та VISA відкривають нові можливості для всіх клієнтів галузі, які сплачують адміністративні та транспортні послуги онлайн.

Так, VISA готова ділитись технологіями та сприятиме зниженню міжбанківської комісії для вигідного та зручного користування платіжним сервісом PayGovUa, який вже обслуговує e-transport.gov.ua.

Цей платіжний сервіс дає можливість перевізникам зручно сплачувати послуги з бронювання дозволів. Наразі Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки працює над розширеннями послуг, доступних на e-transport.gov.ua. Їх також можна буде сплатити з використанням PayGovUa.

  • Ми хочемо максимально підготувати інфраструктуру до повноцінного функціонування після завершення карантину, тому використовуємо всі можливості «безпечної готівки». Оплата послуг онлайн через платіжну систему VISA стане більш вигідною, ніж готівкова, як для перевізників так і для пасажирів, – пояснив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Наразі Міністерство інфраструктури й Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки працюють над запуском SmartTicet. Це єдиний електронний квиток, який дозволить пасажирам користуватися всіма видами транспорту (залізничний, міський, авіа) всіх перевізників на території України.

Джерело: Запорізька ОДА