ТЕСТИ НА ВИЯВЛЕННЯ КОРОНАВІРУСУ ВНОЧІ РОЗЛЕТІЛИСЯ ПО РЕГІОНАХ

Вчора увечері експрес-тести та засоби захисту для медиків та підрозділів МВС передано регіонам.

Літаками Нацгвардії АН-72 та АН-26 медичні вантажі направлено у Львів, Одесу, Харків, Дніпро. Вже з цих аеропортів транспортом Національної поліції в усі області. В ті області, які знаходяться біля Києва, тест-системи доставляються автотранспортом. Про це повідомлять у Міністерстві внутрішніх справ.

Нагадаємо, в ніч перед понеділком Україна отримала медичний вантаж з Китаю. Військовий борт привіз два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та тести для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19.

Досвід Італії, Іспанії, Китаю показав, що в першу чергу необхідно захищати дві категорії – медиків та правоохоронців, які підтримують порядок в наших містах. Саме тому засоби захисту спрямовані на забезпечення потреби цих категорій українців.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що це перша партія експрес-тестів, яку привезли сьогодні вночі літаком Збройних Сил України. Втім, це не остання партія. Невдовзі очікуються додаткові поставки. Їх планують робити один раз у декілька днів. Загалом Україна забезпечена тестами більш ніж на 10 днів.

На ранок 24 березня області вже мають мінімальний набір експрес-тестів, а також все необхідне для медиків, поліцейських, прикордонників, гвардійців, рятувальників.

Джерело: Запорізька ОДА