ЗАПОРІЖЦІВ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ ГІГІЄНИ ТА ДИСТАНЦІЇ У МІСЦЯХ МАСОВОГО СКУПЧЕННЯ

Мережі супермаркетів, аптек, банків та АЗС мають забезпечити для своїх працівників та відвідувачів безпечні умови перебування у цих приміщеннях.

Діяльність цих закладів не підпадає під обмежувальні заходи на час карантину. Однак, для захисту здоров’я громадян, МОЗ України закликає дотримуватися посилених санітарно-гігієнічних норм, зокрема, забезпечити працівників засобами індивідуального захисту, облаштувати робочі місця, забезпечити наявність дезінфікуючих засобів. Особливо пильно необхідно стежити за станом здоров’я працівників.

МОЗ звертається і до відвідувачів цих закладів та рекомендує без нагальної потреби не відвідувати заклади та по можливості замовляти необхідні послуги онлайн. Якщо відвідування місць масового скупчення уникнути не можна, то для зниження ризику інфікування необхідно дотримуватися дистанції у прикасових зонах і в торговельних залах.

Безпечна відстань між людьми, які стоять у черзі на касі, має бути не меншою за 1,5 метра. На цій дистанції загроза потрапляння вірусу в організм від носіїв суттєво зменшується.

Джерело: Запорізька ОДА