Завершується прийом заявок на регіональний конкурс «Благодійне Запоріжжя»

До 1 березня триває прийом заявок на регіональний етап конкурсу «Благодійне Запоріжжя», що є складовою Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019». Організатор всеукраїнського конкурсу − Асоціація благодійників України. У Запорізькій області вже вдруге регіональним партнером асоціації виступає Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у 2019 році; благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку та надіслати на офіційну електронну адресу конкурсу: konkurs.blago@gmail.com. До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5-10 шт), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.

Заповнюючи заявку, потрібно обов’язково вказати номінацію, у якій хочете взяти участь. У цьому році існує 17 основних, три індивідуальні та чотири спеціальні номінації.

Нагородження переможців відбудеться двічі: на урочистій церемонії «Благодійне Запоріжжя-2019» у м. Запоріжжя (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2019» у м. Києві. Переможці відзначаються спеціальними відзнаками «Ангел добра», дипломами та призами, встановленими оргкомітетом і партнерами конкурсу.

Джерело: Запорізька ОДА