У лютому українцям автоматично перерахують розмір пільг та субсидій

У лютому Міністерство соціальної політики донарахує субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу природного газу автоматично, без потреби додатково звернення громадян. За інформацією Міністерства соціальної політики, перерахунок буде здійснено за січень і лютий 2020 року.

Зазначається, що нові платіжки із повною вартістю надійшли отримувачам пільг і субсидій через те, що з нового року запроваджено нову систему оплати за газ, коли громадяни окремо мають платити за газ і за його доставлення.

– Через те, що відповідні рішення НКРЕКП набрали чинності лише з початку року, ми в лютому проведемо донарахування розміру пільг та субсидій з урахуванням нової послуги з розподілу природного газу автоматично за два місяці 2020 року. Звертаємо увагу, що відповідне донарахування буде здійснено без додаткової необхідності звернення громадян, – повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

Нагадуємо, українцям від січня 2020 року надійшли нові платіжки за газ, які розділені на дві частини. Тепер громадяни окремо мають платити за газ і за його доставлення.

Джерело: Запорізька ОДА