Роботодавці збільшили кількість вакансій у базі даних служби зайнятості

Перед роботодавцями сьогодні постають серйозні виклики: процеси глобалізації в економіці та суспільстві; тенденція до збільшення трудової міграції працездатного населення; дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили.

Наразі служба зайнятості сприяє кадровому забезпеченню роботодавців області, задоволенню потреб шукачів роботи, урегулюванню дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили. В рамках такої тісної співпраці кількість роботодавців, які користуються послугами центрів зайнятості, щороку зростає.

За інформацією Запорізького обласного центру зайнятості, протягом 2019 року роботодавці до бази даних обласного центру зайнятості надали 50 тис. вакансій, що майже на 3 тис. вакансій більше, ніж у 2018 році. За сприяння служби зайнятості 44,2 тис. громадян було працевлаштовано.

Нагадуємо, з 1 січня 2020 року служба зайнятості запровадила в центрах зайнятості Інститут консультанта роботодавця. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності області, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Джерело: Запорізька ОДА