Продовжується широке публічне обговорення новацій законопроєкту «Про працю»

Експерти, представники міністерства та працівники різних галузей економіки в форматі міжрегіонального телемосту обговорили нові можливості для захисту робочих прав українців, які надає законопроєкт «Про працю». Про це повідомили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Основні орієнтири нового законопроєкту «Про працю», розробленого в рамках комплексної реформи зайнятості в Україні, це зростання кількості офіційних робочих місць з вищою оплатою, простіше працевлаштування та комфортні умови роботи.

Як наголосив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, лише 50% працездатних українців працюють легально. В країні зберігається високий запит на офіційні робочі місця, які цілком реально створити після ухвалення законопроєкту. Він також наголосив, що законопроєкт має на меті вивести трудові відносини у легальну площину.

− Ми плануємо до 2024 року створити додатковий 1 млн легальних робочих місць. За ці 5 років розраховуємо скоротити рівень безробіття майже вдвічі — до 5%. Держава має допомагати людям легше та швидше знаходити роботу — не за чотири місяці, як це відбувається зараз, а до двох. Українці вже давно заслуговують на достойний заробіток та комфортні умови праці — настав час зробити це разом, − зазначив міністр Тимофій Милованов.

Під час заходу йшлося про основні нововведення законопроєкту, зокрема:

  • перехід на виключно письмову форму фіксації трудових відносин;
  • запровадження 7 видів трудових договорів, а також гнучкого режиму роботи, що сприятиме легалізації сучасних умов співпраці, як-то фрілансу, дистанційної роботи та інших;
  • запровадження матеріальної компенсації в розмірі від 1 до 6 зарплат в разі звільнення працівника за бажанням роботодавця замість існуючих прецедентів надуманого вивільнення працівників без жодних фінансових компенсацій.

Крім того було спростовані головні чутки стосовно документу щодо легалізації примусової і понаднормової роботи, ліквідацію пільг для вагітних та жінок з дітьми, зменшення ролі профспілок. Законопроєкт навпаки спрямовує нововведення на захист прав працівників:

  • права вагітних та тих, хто знаходиться у відпустці по догляду за дитиною – залишаються і будуть захищені;
  • можливості людей з інвалідністю та пенсіонерів розширюються. Вони зможуть працювати дистанційно або за гнучким графіком, отримати легальне працевлаштування та соціальні гарантії, а також страховий стаж для пенсії;
  •  молодь отримує можливість працювати легально завдяки застосуванню учнівських трудових договорів;
  • права щодо відпусток та лікарняних зберігаються;
  • зберігається тривалість робочого тижня у 40 годин;
  •  трудовий стаж зберігається, він нікуди не зникне через застосування електронної форми трудових книжок;
  • профспілки залишаються і надалі будуть працювати.

Публічні обговорення законопроєкту триватимуть і надалі у форматі пресзаходів, а також  зустрічей з представниками профільних професійних асоціацій, роботодавців та профільних експертів.

Довідково.

Проєкт Закону України «Про працю» спростування міфів за посиланням. 

Докладно про проєкт закону тут.

Джерело: Запорізька ОДА