Місцевий бюджет від запорізького великого бізнесу отримав понад 3 мільярда гривень

Підсумовуючи, результати 2019 року можна сказати, що для Запорізького управління Офісу великих платників податків ДПС він став роком збільшення бюджетних надходжень до місцевої скарбниці.

Так, за словами керівника управління Романа Афонова, місцевий бюджет в поточному році отримав майже 3,1 мільярда гривень, що на 141 мільйон більше минулорічного показника.

Найбільше місцевий бюджет поповнився від податку на доходи фізичних осіб – майже 2 мільярда гривень. Податок на прибуток, сплачений великими платниками, що обслуговуються в управлінні, минулорік сягнув понад 400 мільйонів гривень. Земельний податок приніс бюджету понад півмільярда гривень. Екологічний податок та рентна плата за спецвикористання води склали відповідно 45 та 35 мільйонів гривень. Проте, найбільше в процентному порівнянні за минулий рік зросла плата акцизного податку – понад 95 мільйонів гривень (зростання 38%).

Такий значний внесок великого бізнесу до місцевого бюджету забезпечує можливість реалізації багатьох програм з розвитку міста, відновлення і будівництва об’єктів інфраструктури, соціального захисту різних верств населення тощо.