Стартує всеукраїнська кампанія з цифрової грамотності «Будь на часі!»

Міністерство цифрової трансформації України поставило за мету у найближчі три роки навчити цифровій грамотності шість мільйонів українців. Для досягнення цієї мети Міністерство цифрової трансформації та Українська бібліотечна асоціація підписали Меморандум про співпрацю.

Відтепер Міністерство цифрової трансформації та Українська бібліотечна асоціація спільно сприятимуть розвитку цифрової грамотності. Зокрема, близько 6000 бібліотек по всій країні долучаться до національної кампанії з цифрової грамотності «Будь на часі!» та популяризуватимуть інформацію про проєкт «Дія. Цифрова освіта».

Також ці бібліотеки стануть першими хабами проєкту «Дія. Цифрова освіта» і нададуть всім охочим доступ до безкоштовного навчання на національній онлайн платформі з цифрової грамотності.

У Мінцифрі зазначають, платформа запуститься 21 січня 2020 рок і буде доступною за посиланням. Наразі за цим посиланням можна переглянути перше в історії України дослідження цифрових навичок громадян.

Варто відзначити, Проєкт «Дія. Цифрова освіта» втілюється за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

Джерело: Запорізька ОДА