Податкова запустила тестування програмного РРО, яке полегшить ведення бізнесу

Офіційно запущено бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Це безкоштовний софт для спрощення розрахункових процедур для продавців та споживачів. Його розроблено Державною податковою службою спільно з BRDO та Fintellect.

Записатися на бета-тест можна за посиланням. Учасники отримають запрошення до тестування з 9 січня 2019 року.

Додаток буде доступним на всіх смартфонах і планшетах з операційними системами Android та iOS.

«пРРОсто» взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс і виконує функції формування, підпису, відправлення та видачі чеків установленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляду даних та інше.

Після тестування та врахування побажань від користувачів додаток буде вдосконалено для подальшого використання.

Довідково. 

Забезпечення розробки програмного рішення для програмних реєстраторів розрахункових операцій та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України №837/2019 від 8 листопада 2019 року. 

Розробка не потребує сертифікації, технічної експертизи, включення до Державного реєстру моделей – достатньо виконувати вимоги законодавства, формувати, підписувати та реєструвати чеки у встановленому форматі й надавати їх покупцям товарів та отримувачам послуг, у тому числі в електронному форматі.

Джерело: Запорізька ОДА