Особи з інвалідністю отримують лікування та засоби реабілітації

У 2019 році через управління соціального захисту населення видано 17,4 тисячі направлень на отримання різних протезно-ортопедичних засобів реабілітації. Крім цього, 892 особи з інвалідністю забезпечено санаторно-курортними путівками.

За дев’ять місяців цього року 405 осіб з інвалідністю забезпечено технічними засобами малої механізації, 96 – кріслами колісними.

Для задоволення потреб осіб з інвалідністю органами соціального захисту населення налагоджена плідна співпраця із Запорізьким  протезно-ортопедичним цехом Дніпропетровського казенного протезно-ортопедичного підприємства. За 10 місяців 2019 року  цехом надано послуги майже 3,4 тисячі осіб на загальну суму понад 9,2 мільйона гривень. Медико-технічними бригадами за місцем проживання забезпечено послугами 1,2 тисячі громадян. Впроваджуються у виробництво нові технології.

За дорученням Міністерства соціальної політики України запорізький  цех також обслуговує жителів Донецької області. У цьому році виїзною медико-технічною бригадою протезистів  надано послуги 366 жителям цього регіону, видано продукції на 1,1 мільйона гривень.

Упродовж року892 особи з інвалідністю забезпечено за кошти державного та обласного бюджетів санаторно-курортними путівками, у тому числі 58 — путівками спінального профілю.

Джерело: Запорізька ОДА