Запорізька область знаходиться на завершальному етапі моделювання мережі надання публічних сервісів

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко взяла участь в засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке проводилося під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима.

Зінаїда Бойко нагадала, що у жовтні поточного року Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив центральним органам виконавчої влади спільно з облдержадміністраціями до грудня змоделювати оптимальні мережі надання публічних сервісів та послуг у регіонах.

Зінаїда Бойко представила членам архітектурно-містобудівної ради інформацію про спільно проведену роботу обласної державної адміністрації з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування щодо моделювання мереж надання публічних сервісів та послуг відповідно до стандартів та з урахуванням нормативів та методик.

До мережі вже включені заклади дошкільної освіти; загально освітні заклади та опорні заклади освіти; заклади професійно-технічної освіти; інклюзивно-ресурсні центри; первинної медичної допомоги; вторинної, третинної та швидкої медичної допомоги; клубні заклади; бібліотеки; мистецькі школи; кінотеатри; ДЮСШ та молодіжні центри; спортивні споруди; ЦНАПи; заклади соціального обслуговування населення та їх стаціонари; установи з надання соціальних послуг; місцеві пожежно-рятувальні команди; поліцейські станції та центри безпеки, які містять всі об’єкти надання послуг.

Під час засідання було акцентовано увагу на важливості створеної мережі, яка в подальшому буде врахована при визначені обласною державною адміністрацією державних інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Також під час засідання члени архітектурної-містобудівної ради розглянули 7 проектів містобудівної документації, з яких три проекти містобудівної документації Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади Запорізького району, один проект містобудівної документації Веселівської селищної об’єднаної територіальної громади Веселівського району та один проект містобудівної документації Більмацької селищної об’єднаної територіальної громади Більмацького району.

Схвалено без зауважень та рекомендовано до подальшого затвердження в установленому порядку проекти містобудівної документації: «Генеральний план с. Приморське Василівського району Запорізької області з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Приморське Василівського району Запорізької області» (у складі генерального плану)»; «Генеральний план с. Широке Веселівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та Плану зонування с. Широке Веселівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану); «Генеральний план с. Біленьке Запорізького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та с. Біленьке Запорізького району Запорізької області у складі генерального плану)»; «Генеральний план с. Біленьке Перше Запорізького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та с. Біленьке Перше Запорізького району Запорізької області у складі генерального плану)»; «Генеральний план с. Лисогірка Запорізького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та с. Лисогірка Запорізького району Запорізької області» (у складі генерального плану).

Рекомендовано до подальшого доопрацювання та затвердження в установленому порядку з урахуванням зауважень та пропозицій: «Генеральний план та план зонування території с. Мар’янівка Більмацького району Запорізької області».

Проект містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) смт. Залізничне Гуляйпільського району Запорізької області» рекомендовано доопрацювати та винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради.

Джерело: Запорізька ОДА