Запорізькі заклади освіти долучилися до пілотного проєкту з упровадження дуальної освіти

У найближчі чотири роки в Україні 44 заклади фахової передвищої та вищої освіти втілюватимуть експеримент з упровадження дуальної освіти, запроваджений Міністерством освіти і науки України. У цьому пілотному проєкті беруть участь і запорізькі заклади освіти.

За цей час разом з роботодавцями вони напрацюють оптимальні способи запровадження такої форми освіти, а результати використають для створення правил, за якими ця система діятиме в майбутньому.

Дуальна освіта безпосередньо залучає студента до виробничого процесу і не має нічого спільного з практикою. У такий спосіб учень може одразу закріплювати теоретичні знання на практиці, а також опановувати особливості професії на підприємстві.

Учасниками експерименту стали роботодавці різних напрямів: ІТ-компанії, конструкторські бюро, банки, промислові, харчові та аграрні підприємства.

У Запорізькій області у проєкті беруть участь Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Запорізький національний університет, Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Джерело: Запорізька ОДА