Запорізькі платники податків збільшили надходження ПДВ на 10%

За дев’ять місяців запорізькі платники податку на додану вартість забезпечили надходження до державного бюджету 2 мільярдів 540 мільйонів гривень. Це дані без урахування великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС.

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, рівень надходжень до аналогічного періоду минулого року перевищено на 239 мільйонів або на 10 %.

За результатами декларування за січень-вересень запорізькі компанії збільшили обсяги операцій та, відповідно, нарахування податку до бюджету.

Понад 60 % загальної суми перерахували до державної скарбниці платники з обласного центру – 1 мільярд 557 мільйонів, що на 233 мільйони більше, ніж торік. Від суб’єктів господарювання м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів надійшло 190 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського і Приморського районів – 188 мільйонів, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 139 мільйонів, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 89 мільйонів, Якимівського та Приазовського районів – майже 81 мільйон тощо.

Загалом на Запоріжжі зареєстровано понад десять тисяч платників ПДВ, зокрема: 9678 СГД-юридичних осіб та 944 фізособи-підприємці.

Джерело: Запорізька ОДА