У Запоріжжі з’явився пам’ятник загиблим бійцям 55 окремої артилерійської бригади

З нагоди прийдешнього Дня захисника України на території 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» відкрився пам’ятник воїнам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

В урочистому заході з цього приводу взяли участь голова облдержадміністрації Віталій Туринок, командувач військ ОК «Схід» полковник  Олександр Нестеренко, начальник управління РВ і А – заступник командувача ОК «Схід» полковник Сергій Мусієнко, родини військовослужбовців, члени родин загиблих військовослужбовців, волонтери.

– Сьогодні дуже важлива подія. Ми зібрались, щоб вшанувати пам’ять загиблих воїнів вашої бригади, завдяки яким ми можемо під мирним небом тут знаходитись. Ви можете тренуватися, відпрацьовувати свою бойову готовність, наші діти можуть навчатися та не чути, як рвуться снаряди. І це все завдяки вам.  Сьогодні я хочу сказати слова глибокої подяки та низько вклонитися батькам хлопцям, які виховали таких людей. Вони не здригнулися перед лютим ворогом. Я сьогодні тут зі своєю донькою і це щастя, коли діти посміхаються. Я вам бажаю,  щоб ви відпрацьовували свої навички на навчанні, але якомога найменше це було на ділі. В нас міцна армія, і ніхто не зможе нас розхитати. На останок, хочу згадати слова великого українського письменника Тараса Шевченка: «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!», – наголосив Віталій Туринок.

Після вітальної частини присутні схили голови в пам’ять про загиблих військовослужбовців 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ». На їхню пам’ять пролунали залпи гвинтівок.

Капелан 55 артилерійської бригади «Запорізька Січ», священник Української Православної церкви Київського патріархату Отець Андрій провів молебень по загиблих воїнах.

Нагадаємо, з початку війни на Сході загинули 33 військовослужбовців 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

Присутнім родичам загиблих бійців командири віддали їхні берети. Від імені усіх родин загиблих до присутніх звернулись Світлана Сиротіна та Тетяна Третяк.

На останок усі бажаючи поклали квіти до нового пам’ятника воїнам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Джерело: Запорізька ОДА